KMRT BSRN

"Hiç kimsenin ilgisine ihtiyaç duymadığın gün olgunlaşırsın. Hiç kimseden beklentiye girmediğin gün yara almazsın. Ve hiç kimseye bağımlı kalmazsan kazanırsın." OSHO

Microsoft Teknoloji Günleri Akşam Sınıfı – WCF Dünyası ile Servis Yaklaşımı Etkinliği Bitti

Yorum bırakın


Yorucu bir eğitimin ardından öğrendiklerinizi pekiştirmek gibisi yoktur. 🙂 Burak Selim Şenyurt ‘un harika anlatımı ile WCF dünyasına “öncesinden” bugününe doğru bir giriş yapıp, gelen yenilikleri anarak, güzel basit bir kaç örnek ile  tamamladık. 2 Saat olan etkinlik 3.5 saat kadar sürdü. Fakat buna kimsenin bir itirazı olmadı. Çünkü gerçekten anlatılan konu çok geniş bir konu. Fakat bir türlü giriş yapamadığım bu denli büyük bir teknolojiye, 3.5 saat ‘te giriş yaptım. Bu da bana yetti ve arttı. En Microsoft binasından çıkarken saatime baktığımda, saat 23:00 ‘olmuştu. Hafta içi olmasına rağmen yorucuda olsa çok faydalı bir etkinlikti.

Reklamlar

Yazar: K. Murat BAŞEREN, MBA, MCP

I am a senior software developer, MCP, consultant, blogger, former chemist and software trainer. My interests range from software developer to technology. I am also interested in web development, education, and coffee.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s