KMRT BSRN

"Hiç kimsenin ilgisine ihtiyaç duymadığın gün olgunlaşırsın. Hiç kimseden beklentiye girmediğin gün yara almazsın. Ve hiç kimseye bağımlı kalmazsan kazanırsın." OSHO

Çizgi Tagem Test Yayınına Başladı!

Yorum bırakın


cizgi-tagemTübitak Ulakbim Desteği ile Yine, Yeni, Yeniden

Çizgi-Tagem test yayını ile tüm ilgilenenlerine geri dönüyor. Bu sevindirici haberi sizlerle paylaşmak istedim. Duyduğumda bende çok sevindim. Gerçekten faydalı, yararlı ve tamamen ücretsiz olan bu siteden faydalanan bir sürü insan olduğunu biliyorum. Gerçekten çok güzel ve faydalı bir iş yaptıklarını da düşünüyorum ve destekliyorum. Bu sefer arkalarına Tübitak Ulakbim’i de alarak daha sağlam geldiklerini duymak ayrıca güzel olmuş. Tüm bilişim çalışanlarının da bu siteden faydalanmasını dilerim.

14,000’den fazla dosya, 160 GB’dan fazla disk alanı tutan toplam 1,400 saat ve sürekli yenilenen bilişim görsel eğitim içeriği ile tamamen ücretsiz ve sertifikalı.

Reklamlar

Yazar: K. Murat BAŞEREN, MBA, MCP

I am a senior software developer, MCP, consultant, blogger, former chemist and software trainer. My interests range from software developer to technology. I am also interested in web development, education, and coffee.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s