KMRT BSRN

"Hiç kimsenin ilgisine ihtiyaç duymadığın gün olgunlaşırsın. Hiç kimseden beklentiye girmediğin gün yara almazsın. Ve hiç kimseye bağımlı kalmazsan kazanırsın." OSHO

Visual Studio ile C# Programlama Kursuma Yeni Dersler Eklendi

Yorum bırakın


Önceki yazılarımda bloğumda paylaşmıştım. Udemy üzerinde yayınladığım Visual Studio ile C# Programlama eğitimim ile ilgili izleyenler tarafından gelen geri bildirimde genellikle anlatılanların uygulanması yönünde örnek talepleri alıyordum. Bu sebeple eğitime yeni dersler ekleyerek uygulamaya yönelik bir bölüm daha ekledim. Eklediğim yeni bölümlerin bir kısmını yayınladım. Yayınlamadığım kısımların çekimlerini bitirmek üzereyim. Dolayısı ile hepsini birden yayınlayarak eklediğim dersleri tamamlamayı düşünüyorum. Bu şekilde yapmamın sebebi dersleri hazırlarken beklenmedik zaman boşluklarından dolayı proje örneğinde nerede kaldığımızı ve konuyu unutmamamız içindir.

Eğitimde eksik gördüğüm kısımları da zaman içinde ekliyor olacağım. Daha öncede belirttiğim gibi faydalı ve kapsamlı bir eğitim olmasını istiyorum.

Udemy ‘deki Eğitimlerim;

Umarım izleyenler içinde faydalı eserler olarak arkamda iz bırakabilirim.

Herkese iyi çalışmalar..

Reklamlar

Yazar: K. Murat BAŞEREN, MBA, MCP

I am a senior software developer, MCP, consultant, blogger, former chemist and software trainer. My interests range from software developer to technology. I am also interested in web development, education, and coffee.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s