KMRT BSRN

"Hiç kimsenin ilgisine ihtiyaç duymadığın gün olgunlaşırsın. Hiç kimseden beklentiye girmediğin gün yara almazsın. Ve hiç kimseye bağımlı kalmazsan kazanırsın." OSHO

Online Özel Ders

C#.NET, VB.NETASP.NET MVC 5 & AJAX, MS SQL SERVER, JQUERY, WPF, ANGULARJS, HTML5 & CSS3 WITH JAVASCRIPT vb.. Konularda özel ders talepleriniz için benimle aşağıdaki iletişim formundan irtibata geçebilirsiniz. Talep ettiğiniz alanda sıfırdan veya seviyenize uygun şekilde belirleyeceğimiz bir akış ile almak istediğiniz eğitim hakkında görüşebiliriz.

Özel ders almak isteyenlere “Online Özel Ders İmkanı” sunmaktayım. Yapacağımız özel ders ‘ler online(internet üzerinden) gerçekleştirilecektir. Böylece beraber belirleyeceğimiz gün ve saatlerde özel ders yapabilmemiz için tek ihtiyacınız olan bilgisayarınız ve bir internet bağlantısı olacaktır. İster evinizden, ister eviniz dışında(şehir dışı, yurtdışı vs..) bir yerden özel dersi alabileceksiniz. Ulaşım ve diğer zaman kaybettirici unsurlardan etkilenmeyeceksiniz.

Teorik eğitim değil ! Uygulama ağırlıklı bir özel ders olacaktır. Böylece sürekli uygulama geliştirerek ve tecrübe ederek öğreneceksiniz. Teorik içerikler ile bu tecrübeyi uzmanlığa çevirmenizde size yol göstereceğim..

Özel Ders ücreti için lütfen benimle iletişime geçiniz. Eğitim ücreti saatlik değil ! Yapacağımız oturum başına olacaktır. Yani 1 saat’ten uzun sürebilecek olan ders içerikleri için bir fiyat artışı olmayacaktır.


Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s