KMRT BSRN

"Hiç kimsenin ilgisine ihtiyaç duymadığın gün olgunlaşırsın. Hiç kimseden beklentiye girmediğin gün yara almazsın. Ve hiç kimseye bağımlı kalmazsan kazanırsın." OSHO

Udemy Eğitimlerim

Udemy sitesindeki eğitimlerime bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Eğitimlere ait fırsatları görebilir ve bu fırsatlar ile kayıt olarak eğitimleri alabilir ve ömür boyu erişim hakkına sahip olabilirsiniz. Udemy mobil uygulaması ile eğitimlerimi sadece mobil cihazlardan, cihazınıza kaydederek offline(çevrimdışı) olarak da izleyebilirsiniz. Ayrıca udemy sitesindeki açık profilime buradan ulaşabilirsiniz.

aspnet-web-api-yazilimcilarin-bagimsizligi-egitimi-400

ASP.NET WEB API YAZILIMCILARIN BAĞIMSIZLIĞI

Bu kurs ile ASP .NET Web API projeleri geliştirme konusunda iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Eğitim içeriğinde RESTful servislerin mantığı ve projeniz için ihtiyaç duyacağınız konulara öncelik verilmiştir.

 

FIRSAT : 100$ yerine 10$ ‘a KAYIT OL. (Sınırlı süre için sınırlı adette)


 

Murat Başeren ile ASP.NET MVC ve Yazılımcıların Yükselişi Eğitimi ASP.NET MVC YAZILIMCILARIN YÜKSELİŞİ

Bu kurs ile ASP .NET MVC web projeleri geliştirme konusunda iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Eğitim içeriğinde ASP .NET MVC temelleri ve ileri seviyeye doğru birçok konuya değiniyor olacağım. 200 bölüm ve 40 saatlik bir eğitim sizleri bekliyor. Eğitimin yarısı, yaklaşık 20 saat kurumsal bir projeye ayrılmıştır.

 

FIRSAT : 150$ yerine 15$ ‘a KAYIT OL. (Sınırlı süre için sınırlı adette)


 

murat-baseren-visual-studio-ile-csharp-programlama VISUAL STUDIO İLE C# PROGRAMLAMA

Bu eğitim ile C# dilini detaylarıyla öğreneceksiniz. C# çeşitli görsel programlama araçlarıyla ve hızlı yazılım geliştirebileceğiniz şekilde donatılmıştır. Detaylı özellikler ve zengin örnekler, bölüm bölüm ele alınarak anlatılmıştır.

 

FIRSAT : 125$ yerine  15$ ‘a KAYIT OL. (Sınırlı süre için sınırlı adette)


 

murat-baseren-asp-net-mvc-5-ile-grid-mvc-kullanimini-ogrenin ASP.NET MVC 5 İLE GRID.MVC KULLANIMINI ÖĞRENİN

Bu kurs ile ASPNET MVC projelerinizde verilerinizi için gerekli olan listeleme(Grid), sıralama(sorting), süzme(filtering), sayfalama(pagging) ve benzeri işlemleri hiç kod yazmadan yapabileceksiniz. MVC projeleriniz de çok faydasının dokunacağı bir araç olacaktır. Tüm özelliklerine bu eğitim de değiniyor olacağım.
FIRSAT : 20$ yerine 10$’a KAYIT OL


 

murat-baseren-sass-prensipleri-ve-visual-studio SASS PRENSİPLERİ VE VISUAL STUDIO

Bu kurs ile SASS (Syntactically Awesome StyleSheet) dosyalarının kodlanması, derlenmesi ve CSS çıktılarına dönüştürülmesi hakkında bilgi edinebileceksiniz. Daha otomatik CSS kodları yazmayı öğrenmiş olacaksınız.
FIRSAT : 20$ yerine 10$’a KAYIT OL


 

murat-baseren-git-ve-github-kullanmak-ve-visual-studio GIT VE GITHUB KULLANMAK VE VISUAL STUDIO

Bu kurs ile GIT nedir? GITHUB nedir? Kullanımlarını öğrenecek ve bu sistemlerin Visual Studio ile olan ilişkisini öğreniyor olacaksınız. Visual Studio ile yaptığınız projelerinizde bu sistemleri kullanmak isteyeceksiniz. Bu eğitim ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.
ÜCRETSİZ

Reklamlar